Zapis ikonka

Zapisy na rok szkolny 2020/2021

Zapisy na rok szkolny 2020/2021 odbywają się w bardzo trudnej sytuacji dla nas wszystkich. I ta nowa rzeczywistość, w której się obecnie znajdujemy, sprawia, że szukamy nowych sposobów komunikowania się z Państwem. Pewnie większość naszych działań już Państwo zauważyli i mamy nadzieję, że pomogły one w podejmowaniu decyzji o chęci przystąpienia w poczet uczniów naszej szkoły. Wiemy również, że termin składania kwestionariuszy był nieco za krótki, dlatego wydłużamy go do 1 czerwca 2020 r.

Osoby, które dopiero teraz rozważają temat zapisu dziecka do naszej szkoły informujemy, że rekrutacja nadal trwa (wszystkie szczegóły z nią związane znajdują się w zakładce REKRUTACJA). Ponadto w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktowania się drogą mailową z sekretariatem szkoły (sekretariat@psmrybnik.pl).

Zachęcamy również do przeczytania cyklu pięciu wpisów pt. “poznajemy – …” dotyczących instrumentów, na jakich można podjąć naukę w naszej szkole oraz do zobaczenia filmików, w których uczniowie oraz nauczyciele opowiadają o instrumentach i prezentują piękno ich brzmienia. Można je znaleźć na naszym profilu facebook (https://www.facebook.com/PSMRybnik/).

Jesteśmy przekonani, że filmik promujący naszą szkołę też Państwo chętnie zobaczycie (przejdź do oglądania – REKRUTACJA 2020/2021).

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do przesyłania kwestionariuszy.

plakat