szkoła

Listy osób przyjętych do PSM I i II stopnia

UWAGA!!!

Przypominamy o konieczności dostarczenia do dnia 1 września b.r. zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia na wybranym instrumencie wydanego przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (kandydaci do PSM I i PSM II st.) – zgodnie z art. 142 ust. 2 Ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. 


Lista osób przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (BADANIE PRZYDATNOŚCI) w kolejności alfabetycznej:


FORTEPIAN:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Grajner Nikodem
Hetman Emilia
Kotas Aleksandra
Kuczaty Tomasz
Skiba Zuzanna
Szmuc Antoni
Wideł Maria
Wolff Filip
Wycisk Julian

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Tokarczyk Nina


AKORDEON:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Błażejewski Filip
Srokol Ludwik


GITARA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Biedrończyk Kajetan
Chroszcz Jan
Grzenia Konrad 

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Stec Bartosz


SKRZYPCE:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Bauerek Magdalena
Cieśla Mikołaj
Fuks Hanna
Godziek Michał
Greszla Alicja
Korduła Franciszek
Kukuczka Karolina
Siodlaczek Bianca
Tarasiuk Justyna
Tomanek Anna

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Gatnar Agnieszka


WIOLONCZELA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Rakoczy Paweł
Tomanek Klara

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Maroszek Marta


KOTRABAS:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Świerczek Korneliusz – kl. III


FLET:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Mężyk Antonina

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Gamza Lena
Malec Magdalena
Stachura Oliwia


KLARNET:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Ziombrowski Adam

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Pasierbski Miłosz


TRĄBKA:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Bembenista Mateusz
Ryszka Krzysztof
Sapok Marlena


PUZON:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Stachura Natan
Tomanek Hubert

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Zientek Julian


WALTORNIA:
PSM I stopnia cykl 4-letni
:
Nieszporek Szymon



Lista osób przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (EGZAMINY WSTĘPNE) w kolejności alfabetycznej:

FORTEPIAN:
Malec Aleksandra
Małek Agnieszka
Marker Antoni
Papierok Emilia
Pomiotło Błażej
Sitek Natalia
Zimoń Paulina


AKORDEON:

Świtała Kaja


GITARA:
Grzenia Paweł
Wójcik Tomasz


SKRZYPCE:
Niedziela Anna
Wala Magdalena


ALTÓWKA:
Bluszcz Małgorzata
Grossek Paulina – kl. IV


WIOLONCZELA:
Błażejewska Hanna
Sosna Natalia
Strzelecki Leon


KONTRABAS:
Huzior Tymon


FLET:
Dyrda Zuzanna
Urbanek Natalia


KLARNET:
Fojcik Anna
Jania Aleksandra


SAKSOFON:
Pohlmann Dawid


FAGOT:
Harnasz Wiktoria
Wolna Anna


PUZON:
Zielenkiewicz Maksymilian


ORGANY:
Kuchcik Dawid
Wala Anna
Wojaczek Gabriel