szkoła

Listy osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do PSM I i II stopnia

Lista osób zakwalifikowanych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (BADANIE PRZYDATNOŚCI) w kolejności alfabetycznej:

UWAGA!!! Lista osób przyjętych do PSM I stopnia zostanie ogłoszona w dniu 10 lipca 2020 r.


FORTEPIAN:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Grajner Nikodem
Hetman Emilia
Kotas Aleksandra
Kuczaty Tomasz
Skiba Zuzanna
Szmuc Antoni
Wideł Maria
Wolff Filip
Wycisk Julian

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Tokarczyk Nina


AKORDEON:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Błażejewski Filip
Srokol Ludwik


GITARA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Biedrończyk Kajetan
Chroszcz Jan
Grzenia Konrad 

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Stec Bartosz


SKRZYPCE:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Bauerek Magdalena
Cieśla Mikołaj
Fuks Hanna
Godziek Michał
Greszla Alicja
Korduła Franciszek
Kukuczka Karolina
Siodlaczek Bianca
Tarasiuk Justyna
Tomanek Anna

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Gatnar Agnieszka


WIOLONCZELA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Rakoczy Paweł
Tomanek Klara

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Maroszek Marta


KONTRABAS:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Świerczek Korneliusz – kl. III


FLET:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Mężyk Antonina

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Gamza Lena
Malec Magdalena
Stachura Oliwia


KLARNET:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Ziombrowski Adam

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Pasierbski Miłosz


TRĄBKA:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Bembenista Mateusz
Ryszka Krzysztof
Sapok Marlena


PUZON:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Stachura Natan
Tomanek Hubert

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Zientek Julian


WALTORNIA:
PSM I stopnia cykl 4-letni
:
Nieszporek Szymon



Lista osób niezakwalifikowanych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku w kolejności alfabetycznej:

Adamczyk Paulina
Bogusz Julia
Brzenczek
Olga
Ciupek Nadia
Deminger Amelia
Folwarczny Franciszek
Hudek Piotr
Juraszczyk Lilianna
Kasprzyk Alicja
Korzun Jurii
Kosteczko Dorota
Krajczy
Oliwia
Nowak Dawid
Nowak Jakub
Ryszka Ewa
Saskowska Anna
Skała Jagoda
Smołka Julia
Wąż Julia



Lista osób zakwalifikowanych do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (EGZAMINY WSTĘPNE) w kolejności alfabetycznej:

UWAGA!!! Lista osób przyjętych do PSM II stopnia zostanie ogłoszona w dniu 10 lipca 2020 r.

FORTEPIAN:
Malec Aleksandra
Małek Agnieszka
Marker Antoni
Papierok Emilia
Pomiotło Błażej
Sitek Natalia
Zimoń Paulina


AKORDEON:

Świtała Kaja


GITARA:
Grzenia Paweł
Wójcik Tomasz


SKRZYPCE:
Niedziela Anna
Wala Magdalena


ALTÓWKA:
Bluszcz Małgorzata
Grossek Paulina – kl. IV


WIOLONCZELA:
Błażejewska Hanna
Sosna Natalia
Strzelecki Leon


KONTRABAS:
Huzior Tymon


FLET:
Dyrda Zuzanna
Urbanek Natalia


KLARNET:
Fojcik Anna
Jania Aleksandra


SAKSOFON:
Pohlmann Dawid


FAGOT:
Harnasz Wiktoria
Wolna Anna


PUZON:
Zielenkiewicz Maksymilian


ORGANY:
Kuchcik Dawid
Wala Anna
Wojaczek Gabriel



Lista osób niezakwalifikowanych do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku w kolejności alfabetycznej:

Haligowska Julia
Mokry
Marta
Podrygała
Julia
Podrygała Zofia
Wilczyńska
Pola
Zdziebczok
Amelia