34470524_1880850725314471_7301671400811528192_n-e1528443913665

Lista osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do PSM I i II st.

Lista osób zakwalifikowanych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (BADANIE PRZYDATNOŚCI) w kolejności alfabetycznej:

UWAGA!!! Lista osób przyjętych do PSM I stopnia zostanie ogłoszona w dniu 2 lipca 2021 r. po godz. 18.00


FORTEPIAN:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Buczyńska Zoja
Cebula Marta
Cieślik Wojciech
Papierok Marcelina
Podsada Antonina
Sandecki Cezary
Śmiatek Jan
Wieja Teresa
Wojaczek Joanna
Zimny Adam
Zynek Antonina 


HARFA:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Cebula Barbara
Korczewska Ewa


AKORDEON:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Dzikowski Julian

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Menżyk Amelia


GITARA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Biadacz Piotr
Bućko Sebastian
Grudzińska Zofia
Masliukovskyi Maksim
Skowron Zuzanna 


SKRZYPCE:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Chlubek Julia
Czarny Wiktoria
Hyła Cyprian
Janosz Hanna
Rygulska Ruth
Sclafani Martina
Szczepańska Gabriela
Talik Filip
Wojtkowiak Adriana
Zdziebczok Irena

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Buchalik Stanisław
Wieja Julia


WIOLONCZELA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Jarzębińska Karolina
Michalik Tamara
Muszer Olga

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Kowalski Aleksander
Kubik Zofia


KONTRABAS:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Pakuła Kinga – kl. II


FLET:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Barczuk Natalia
Bober Maria

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Barczuk Julia


KLARNET:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Korus Antoni
Płaza Karolina

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Barczuk Dawid


SAKSOFON:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Kosmala Oliver
Nowak Dawid – kl. II


TRĄBKA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Wycisk Emil


OBÓJ:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Bednarek Simona
Mańczyk Martyna


FAGOT:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Dorczak Helena


PUZON:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Grzybek Franciszek


WALTORNIA:
PSM I stopnia cykl 6-letni
:
Biłas Aleksander
Szypuła Michał


PERKUSJA:
PSM I stopnia cykl 6-letni
:
Hądz Stanisław
Habaj Oskar
Pierchała Maksymilian



Lista osób niezakwalifikowanych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku w kolejności alfabetycznej:

Dobrowolski Antoni (fortepian)
Donalska Nadia (fortepian, gitara)
Drzeniek Lena (fortepian, gitara)
Fałda kacper (fortepian)
Fałda Zuzanna (fortepian)
Gąsior Hanna (fortepian)
Majka Maria (fortepian)
Majka Zuzanna (fortepian)
Paszkiewicz Katarzyna (fortepian)
Śpiewok Jakob (gitara, fortepian)
Zdziebczok Janina (skrzypce, fortepian, perkusja)



Lista osób zakwalifikowanych do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (EGZAMINY WSTĘPNE) w kolejności alfabetycznej:

UWAGA!!! Lista osób przyjętych do PSM II stopnia zostanie ogłoszona w dniu 2 lipca 2021 r. po godz. 18.00

FORTEPIAN:
Bilecki Błażej
Hartmann
Anna
Jarzyna
Dominika
Mazur
Alicja  
Mularczyk
Agata
Piła
Paulina


AKORDEON:

Godziek Jagoda
Jackson Landon


 

SKRZYPCE:
Brudny Wiktoria
Krótki Julia
Pifczyk
Maria
Trznadel
Antonina
Wycisk
Lidia


ALTÓWKA:
Brych Zofia
Kaszuba Nadia


WIOLONCZELA:
Tobiczyk Wiktoria


KONTRABAS:
Todys Maja


FLET:
Król Maria
Mokry Marta


OBÓJ:
Rogoza Kinga


KLARNET:
Szypuła Emilia
Walaszczyk Klaudia


SAKSOFON:
Haligowska Julia – kl. II
Skrobak Alicja
Syrek Jeremiasz
Wieczorek Julianna


TRĄBKA:
Frydrychowicz Nadia


WALTORNIA:
Grzonka Szymon


PUZON:
Pander Maksymilian


PERKUSJA:
Bukartyk Paweł
Cieciura Michał


ORGANY:
Bluszcz Maria 
Stroka Paweł



Lista osób niezakwalifikowanych do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku w kolejności alfabetycznej:

Grzenia Wiktoria
Jaśkowska Iga