34470524_1880850725314471_7301671400811528192_n-e1528443913665

Lista osób przyjętych i nieprzyjętych do PSM I i II stopnia

Lista osób przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (BADANIE PRZYDATNOŚCI) w kolejności alfabetycznej:


FORTEPIAN:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Buczyńska Zoja
Cebula Marta
Cieślik Wojciech
Papierok Marcelina
Podsada Antonina
Sandecki Cezary
Śmiatek Jan
Wieja Teresa
Wojaczek Joanna
Zimny Adam
Zynek Antonina 


HARFA:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Cebula Barbara
Korczewska Ewa


AKORDEON:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Dzikowski Julian

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Menżyk Amelia


GITARA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Biadacz Piotr
Bućko Sebastian
Grudzińska Zofia
Habaj Oskar
Masliukovskyi
 Maksim
Skowron Zuzanna 


SKRZYPCE:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Chlubek Julia
Czarny Wiktoria
Hyła Cyprian
Janosz Hanna
Rygulska Ruth
Sclafani Martina
Szczepańska Gabriela
Talik Filip
Wojtkowiak Adriana
Zdziebczok Irena

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Buchalik Stanisław
Wieja Julia


WIOLONCZELA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Jarzębińska Karolina
Michalik Tamara
Muszer Olga

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Kowalski Aleksander
Kubik Zofia


KONTRABAS:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Pakuła Kinga – kl. II


FLET:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Barczuk Natalia
Bober Maria

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Barczuk Julia


KLARNET:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Korus Antoni
Płaza Karolina

PSM I stopnia cykl 4-letni:
Barczuk Dawid


SAKSOFON:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Kosmala Oliver
Nowak Dawid – kl. II


TRĄBKA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Wycisk Emil


OBÓJ:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Bednarek Simona
Mańczyk Martyna


FAGOT:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
Dorczak Helena


PUZON:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
Grzybek Franciszek


WALTORNIA:
PSM I stopnia cykl 6-letni
:
Biłas Aleksander
Szypuła Michał


PERKUSJA:
PSM I stopnia cykl 6-letni
:
Hądz Stanisław
Pierchała Maksymilian



 

Lista osób przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (EGZAMINY WSTĘPNE) w kolejności alfabetycznej:

FORTEPIAN:
Bilecki Błażej
Hartmann 
Anna
Jarzyna 
Dominika
Mazur 
Alicja  
Mularczyk 
Agata
Piła 
Paulina


HARFA:
Bluszcz Maria


AKORDEON:

Godziek Jagoda
Jackson Landon


SKRZYPCE:
Brudny Wiktoria
Krótki Julia
Pifczyk 
Maria
Trznadel 
Antonina
Wycisk 
Lidia


ALTÓWKA:
Brych Zofia
Kaszuba Nadia


WIOLONCZELA:
Tobiczyk Wiktoria


KONTRABAS:
Todys Maja


FLET:
Król Maria
Mokry Marta


OBÓJ:
Rogoza Kinga


KLARNET:
Szypuła Emilia
Walaszczyk Klaudia


SAKSOFON:
Haligowska Julia – kl. II
Skrobak Alicja
Syrek Jeremiasz
Wieczorek Julianna


TRĄBKA:
Frydrychowicz Nadia


WALTORNIA:
Grzonka Szymon


PUZON:
Pander Maksymilian


PERKUSJA:
Bukartyk Paweł
Cieciura Michał


ORGANY:
Stroka Paweł