Lista Laureatów i wyróżnionych



KATEGORIA: ZESPOŁY KAMERALNE


GRUPA – SZKOŁY MUZYCZNA I STOPNIA


WYRÓŻNIENIE II stopnia:

Trio fortepianowe w składzie:
Emilia ZAWARTKA – skrzypce, Zuzanna KMERA – skrzypce, Borys GRENDA – fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina w Będzinie
Nauczyciel: Kalina Szczyrba

__________________________
FriendsTrio w składzie:
Amelia SZULIK – skrzypce, Maria PIFCZYK – skrzypce, Alicja MAZUR – fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
Nauczyciel: Katarzyna Gaj, Barbara Bytner, Katarzyna Balon

__________________________
Duet fortepianowy w składzie:
Adrianna WRONA – fortepian, Piotr WRONA – fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz w Limanowej
Nauczyciel: Halina Dyczek

__________________________
Duet w składzie:
Anna BUGAJ – fortepian, Oksana KRZEMIŃSKA – skrzypce
Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie
Nauczyciel: Bartłomiej Pęcherski

__________________________
Nikodem i Fabian w składzie:
Nikodem KONDELA – skrzypce, Fabian KONDELA – fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach
Nauczyciel: Aneta Kołbasa-Chrobak, Kinga Bocheńska-Szostak

__________________________
Duet w składzie:
Aleksandra FURTAK – wiolonczela, Szymon MÓL – fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz w Limanowej
Nauczyciel: Iwona Śliwa, Elżbieta Szymocha


WYRÓŻNIENIE I stopnia:

Duet fortepianowy w składzie:
Agnieszka WALIDUDA – fortepian, Hanna WALIDUDA– fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach
Nauczyciel: Lilianna Eckert

__________________________
Duet fortepianowy w składzie:
Zuzanna SUKIENNIK – fortepian, Szymon BIERNAT – fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz w Limanowej
Nauczyciel: Halina Dyczek


III MIEJSCE:

Promyki w składzie:
Milena SYREK – skrzypce, Joanna BIADACZ – skrzypce, Paulina MICHALIK – fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
Nauczyciel: Agnieszka Robok, Katarzyna Gaj, Justyna Dzierbicka-Paryl

__________________________
Duet fortepianowy w składzie:
Anna HARTMANN – fortepian, Lena WALCZAK – fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
Nauczyciel: Joanna Maier, Anna Brachman


I MIEJSCE:

Violin Duo Błazik & Jankowska w składzie:
Małgorzata BŁAZIK – skrzypce, Barbara JANKOWSKA – skrzypce
ZPSM nr 1 – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Emila Młynarskiego w Warszawie
Nauczyciel: Jolanta Maciejewska, Alicja Wojakowska

 


GRUPA – SZKOŁY MUZYCZNA II STOPNIA


WYRÓŻNIENIE II stopnia:

Przemolo w składzie:
Aleksander BŁAŻELONIS – fortepian, Przemysław JEWUŁA – fortepian
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
Nauczyciel: Agnieszka Kulikow-Świtała

__________________________
Quartetto Ardente w składzie:
Maria GOŁDASZ – skrzypce, Aleksandra SALIK– skrzypce, Kamil SOKÓŁ – altówka,
Adam DONIEC – wiolonczela
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie
Nauczyciel: Joanna MALINOWSKA

__________________________
Violin Duo Doka w składzie:
Marcelina RUCIŃSKA – skrzypce, Matylda STASIAK – skrzypce
ZPSM nr 1 – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
Nauczyciel: Magdalena Szczepanowska


WYRÓŻNIENIE I stopnia:

Duet fortepianowy w składzie:
Malwina KRAKOWCZYK – fortepian, Kamila WĘGRZYK – fortepian
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Jastrzębiu-Zdroju
Nauczyciel: Anna Gimpel-Jarosz

__________________________
Szymanowski Ensamble w składzie:
Jonasz TOCZYSKI – skrzypce, Aleksandra MURAWSKA – skrzypce,
Łukasz NAPIÓRKOWSKI – fortepian
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Grzegorz Skrobiński


III MIEJSCE:

Duet wiolonczelowy w składzie:
Anita WARNECKA – wiolonczela, Kinga PALL – wiolonczela
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie
Nauczyciel: Franciszek Pall


II MIEJSCE:

Ad Libitum v2 w składzie:
Magdalena RUBIN – fortepian, Paulina ZARĘBA – fortepian
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
Nauczyciel: Agnieszka Kulikow-Świtała

__________________________
Trio fortepianowe MK3 w składzie:
Zofia GUZIK – skrzypce, Mikołaj ADAMCZAK – wiolonczela, Martyna WŁODARCZYK – fortepian
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
Nauczyciel: Milena Kędra


I MIEJSCE:

Warsaw Violin Duo w składzie: 
Marcel GROBLEWSKI – skrzypce, Kaya KOTARSKI – skrzypce
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Jan Stanienda

 



KATEGORIA: FORTEPIAN


GRUPA I – klasy III i IV/C6 SM I st., II/C4 SM I st. oraz młodsi


WYRÓŻNIENIE:

ROZALIA GUT
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

__________________________
ZUZANNA WOJDAK
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żegocinie
nauczyciel: Maciej Pierzchała

__________________________
MILENA KOWALICZEK
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Chrzanowie
nauczyciel: Anna Kumanek

__________________________
ANNA WAŚKO
Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie
nauczyciel: Barbara Pęcherska

__________________________
ALINA ZWOLIŃSKA
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowskich Górach
nauczyciel: Elżbieta Miodek


II MIEJSCE:

WIKTOR PELC
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze
nauczyciel: Aleksandra Fudali-Matusewicz

__________________________
SOFIIA
KOTIUK
Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach
nauczyciel: Marcin Szlachta

__________________________
MAŁGORZATA ANNA KURLETO
Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Gdowie
nauczyciel: Anna Huszczo

__________________________
PIOTR RUTKO
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Raciborzu
nauczyciel: Elżbieta Włosek-Żurawiecka


I MIEJSCE:

JAN BROŻEK
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
nauczyciel: Ewa Zakrzewska

__________________________
FILIP KAUCH
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ks. dr Józefa Surzyńskiego w Kościanie
nauczyciel: Marian Michałowicz

 


GRUPA II – klasy V i VI/C6 SM I st., III i IV/C4 SM I st. 


WYRÓŻNIENIE:

NADIA CHOWANIAK
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki  w Bielsku-Białej
nauczyciel: Aneta Kołbasa-Chrobak


III MIEJSCE:

DANIEL COLLONA-KASJAN
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Irena Burska

__________________________
MIKOŁAJ GODZINA
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Izabela Dulińska-Bolsewicz


I MIEJSCE:

FRANCISZEK SZYMULA
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach
nauczyciel: Olga Łazarska

__________________________
ALEKSANDRA ZIORA
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Izabela Dulińska-Bolsewicz

 


GRUPA III – klasy I-III SM II st.


III MIEJSCE:

MATEUSZ BAGIŃSKI
Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Katarzyna Falana

__________________________
JULIA NIEDZIELSKA
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Izabela Dulińska-Bolsewicz

__________________________
BARTŁOMIEJ ŚWITACZ
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach
nauczyciel: Jadwiga Barańska   


I MIEJSCE:

MATEUSZ DUBIEL
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
nauczyciel: Anna Skarbowska

_________________________
ERYK KOSZELA
Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie
nauczyciel: Olga Łazarska

 


GRUPA IV – klasy IV-VI SM II st.


WYRÓŻNIENIE:

JAKUB GORKA
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach
nauczyciel: Joanna Wójcik

__________________________
WITOLD
JAGIEŁA
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
nauczyciel: Aleksandra Kielar-Machura


III MIEJSCE:

PAULINA ZARĘBA
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
nauczyciel: Agnieszka Kulikow-Świtała

__________________________
ŁUKASZ
NAPIÓRKOWSKI
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
nauczyciel: Justyna Galant-Wojciechowska      


II MIEJSCE:

ALEKSANDRA URBANOWICZ
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach
nauczyciel: Piotr Banasik            


I MIEJSCE:

JULIA CZAJKA
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Izabela Dulińska-Bolsewicz               



GRAND PRIX
– FORTEPIAN

MATEUSZ DUBIEL (grupa III)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
nauczyciel: Anna Skarbowska



NAGRODA SPECJALNA Dyrektora artystycznego Rybnickiej Filharmonii Towarzystwa Muzycznego im. Braci Szafranków w Rybniku, Antoniego Smołki 
– Koncert z Filharmonią Rybnicką w sezonie artystycznym 2021-2022

MATEUSZ DUBIEL (grupa III)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
nauczyciel: Anna Skarbowska



NAGRODA SPECJALNA prof. Mirosława Herbowskiego
 – Udział w Festiwalu „Muzyczna Korzkiew 2021”

ALEKSANDRA ZIORA (grupa II)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Izabela Dulińska-Bolsewicz

 



KATEGORIA: SKRZYPCE


GRUPA I – klasy III i IV/C6 SM I st., II/C4 SM I st. oraz młodsi


WYRÓŻNIENIE:

OLIWIA MAJER
Szkoła Muzyczna I st. w Miliczu
nauczyciel: Grażyna Morawska
pianista – akompaniator: Karolina Michalska

__________________________
EMILIA ZAWARTKA
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina w Będzinie
nauczyciel: Kalina Szczyrba
pianista – akompaniator: Katarzyna Rzeszutek

__________________________
ELENA WRZESZCZ
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Krotoszynie
nauczyciel: Grażyna Morawska
pianista – akompaniator: Miłosz Gruchalski

__________________________
ZHASMIN HRYNCHEVSKA
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Jadwigi Szajny-Lewandowskiej w Oławie
nauczyciel: Maria Surówka
pianista – akompaniator: Kinga Skrzypińska


III MIEJSCE:

NATALIA JÓZWIAK
Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach
nauczyciel: Sebastian Malon
pianista – akompaniator: Anna Chruściel

__________________________
ZOFIA MAS
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Magdalena Płociennik
pianista – akompaniator: Kamil Grabowski


II MIEJSCE:

ADAM TRZEBIATOWSKI
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
nauczyciel: Marta Stachowiak
pianista – akompaniator: Natalia Trzebiatowska


I MIEJSCE:

ZOJA SYGUDA
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina w Wejherowie
nauczyciel: Piotr Bukowski
pianista – akompaniator: Andrzej Siarkiewicz

__________________________
MICHALINA REKSA
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu
nauczyciel: Jakub Śmigielski
pianista – akompaniator: Milena Antoniewicz

 


GRUPA II – klasy V i VI/C6 SM I st., III i IV/C4 SM I st. 


WYRÓŻNIENIE:

AMELIA PÓŁCHŁOPEK
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach
nauczyciel: Kinga Bocheńska-Szostak
pianista – akompaniator: Olga Piotrowska-Cender

__________________________
EMILIA WÓJCIK
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach
nauczyciel: Kinga Bocheńska-Szostak
pianista – akompaniator: Olga Piotrowska-Cender


III MIEJSCE:

ZOFIA PAWLIK
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie
nauczyciel: Ewa Gajda-Migacz
pianista – akompaniator: Adam Dobrowolski

__________________________
ALICJA BROŻEK
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
nauczyciel: Magdalena Specjał-Barbachowska
pianista – akompaniator: Anna Brożek

__________________________
KAMIL
SZACIOR
Jasnogórska Publiczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Częstochowie
nauczyciel: Karolina Korelus
pianista – akompaniator: Sabina Warzyszyńska


II MIEJSCE:

MAŁGORZATA BŁAZIK
ZPSM nr 1 – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Emila Młynarskiego w Warszawie
nauczyciel: Alicja Wojakowska
pianista – akompaniator: Ireneusz Tondera

__________________________
JULIA SOLARZ
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie
nauczyciel: Marzenna Synowiec
pianista – akompaniator: Marcin Guzik

__________________________
KATARZYNA KURCZEWSKA
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Żaganiu
nauczyciel: Wasyl Wierbicki
pianista – akompaniator: Wojciech Zawiślak


I MIEJSCE:

BARTOSZ OLSZEWSKI
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Christian Danowicz
pianista – akompaniator: Wiktor Szymajda

__________________________
NATALIA SZYMCZYK
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach
nauczyciel: Małgorzata Wacławik
pianista – akompaniator: Dagmara Niedziela

__________________________
ALICJA JABŁOŃSKA
ZSM nr 1 – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Rzeszowie
nauczyciel: Adrianna Sawa
pianista – akompaniator: Agnieszka Hoszowska-Jabłońska

__________________________
ZUZANNA
SITEK
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
nauczyciel: Sylwia Morasiewicz-Michna
pianista – akompaniator: Elżbieta Daszkiewicz

 


GRUPA III – klasy I-III SM II st.


WYRÓŻNIENIE:

SEBASTIAN GOGOLEWSKI
ZPSM nr 1 – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Mariana Sawy w Warszawie
nauczyciel: Agnieszka Cypryk
pianista – akompaniator: Katarzyna Glensk

__________________________
MARCELINA RUCIŃSKA
ZPSM nr 1 – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie
nauczyciel: Magdalena Szczepanowska, Agnieszka Cypryk
pianista – akompaniator: Katarzyna Glensk

__________________________
ALEKSANDRA BACZYŃSKA

Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie
nauczyciel: Joanna Król-Józaga
pianista – akompaniator: Dominika Grzybacz

__________________________
MAREK HALICKI
ZPSM nr 1 – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Mariana Sawy w Warszawie
nauczyciel: Agnieszka Cypryk
pianista – akompaniator: Katarzyna Glensk


III MIEJSCE:

IGOR DUDEK
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
nauczyciel: Józef Iwanowicz
pianista – akompaniator: Małgorzata Pieniążek

__________________________
MATYLDA STASIAK
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
nauczyciel: Małgorzata Szuba-Kmiecik
pianista – akompaniator: Michał Roemer

__________________________
ADRIANNA SINKOWSKA
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
nauczyciel: Józef Iwanowicz
pianista – akompaniator: Małgorzata Pieniążek

__________________________
JULIA CHARMUSZKO

ZPSM – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie
nauczyciel: Andrzej Gębski, Anna Betley-Gębska
pianista – akompaniator: Antoni Lichomanow


II MIEJSCE:

JULIA KIDOŃ
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
nauczyciel: Ewa Więckowska
pianista – akompaniator: Magdalena Kupczak

 


GRUPA IV – klasy IV-VI SM II st.


WYRÓŻNIENIE:

MARCEL GROBLEWSKI
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
nauczyciel: Jan Stanienda 

__________________________
IZABELA
KRZYSTEK
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze
nauczyciel: Iwona Wasiak
pianista – akompaniator: Justyna Grondys

__________________________
JUSTYNA PLĄDER
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
nauczyciel: Jan Stanienda, Magdalena Specjał-Barbachowska
pianista – akompaniator: Krzysztof Stanienda


III MIEJSCE:

KACPER SOLARZ
ZPSM – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
nauczyciel: Adam Wagner
pianista – akompaniator: Dariusz Noras

__________________________
MIRIAM POWRÓSŁO
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu
nauczyciel: Janusz Gajownik
pianista – akompaniator: Wojciech Kopczak

__________________________
JULIA KOŚCIUKIEWICZ
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
nauczyciel: Maciej Przestrzelski
pianista – akompaniator: Monika Wilińska-Tarcholik

__________________________
DOMINIK
SOWA
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
nauczyciel: Marcin Josz
pianista – akompaniator: Katarzyna Grzegorczyk


II MIEJSCE:

KAYA KOTARSKI
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
nauczyciel: Jan Stanienda
pianista – akompaniator: Krzysztof Stanienda


I MIEJSCE:

PRZEMYSŁAW PRUCNAL
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
nauczyciel: Małgorzata Szuba-Kmiecik
pianista – akompaniator: Michał Roemer, Monika Wilińska-Tarcholik

__________________________
INGA WAWRZYNKOWSKA
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży
nauczyciel: Monika Zarzycka
pianista – akompaniator: Irena Wawrzynkowska

 


GRAND PRIX – SKRZYPCE

ZOJA SYGUDA (grupa I)
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina w Wejherowie
nauczyciel: Piotr Bukowski
pianista – akompaniator: Andrzej Siarkiewicz

__________________________
BARTOSZ OLSZEWSKI (grupa II)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
nauczyciel: Christian Danowicz
pianista – akompaniator: Wiktor Szymajda

__________________________
PRZEMYSŁAW PRUCNAL (grupa IV)
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
nauczyciel: Małgorzata Szuba-Kmiecik
pianista – akompaniator: Michał RoemerMonika Wilińska-Tarcholik



NAGRODA SPECJALNA
Dyrektora naczelnego i artystycznego Filharmonii Zabrzańskiej, Maestro Sławomira Chrzanowskiego – Koncert z Filharmonią Zabrzańską w sezonie artystycznym 2021-2022

PRZEMYSŁAW PRUCNAL (grupa IV)
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
nauczyciel: Małgorzata Szuba-Kmiecik




NAGRODY dla NAUCZYCIELI

DYPLOM UZNANIA za wyróżniające przygotowanie ucznia do XV Ogólnopolskiego Forum Młodych Instrumentalistów im. K. i A. Szafranków – Rybnik 2020 otrzymali wszyscy nauczyciele nagrodzonych i wyróżnionych uczestników

__________________________

DYPLOM UZNANIA za wyróżniający akompaniament podczas XV Ogólnopolskiego Forum Młodych Instrumentalistów im. K. i A. Szafranków – Rybnik 2020 otrzymali wszyscy pianiści nagrodzonych i wyróżnionych uczestników kategorii skrzypce