Rekrutacja do kwadracika-strona001

Bądź uczniem … REKRUTACJA czas start

Od dzisiaj rusza pierwszy etap REKRUTACJI do naszej szkoły. Zapraszamy do składania wniosków o przyjęcie. TERMIN ZOSTAJE WYDŁUŻONY do 19 maja b.r. Po tym terminie będą odbywać się badania przydatności do PSM I stopnia oraz egzaminy do PSM II stopnia (dokładne daty pojawią się w późniejszym terminie na stronie internetowej szkoły).

Kwestionariusza i szczegółowych informacji należy szukać w zakładce O szkole / Rekrutacja. Dokumenty przyjmujemy drogą mailową. Prosimy o wysyłanie scanów wniosków na sekretariat@psmrybnik.pl

Czy warto rozwijać się muzycznie? Odpowiedź jest tylko jedna … oczywiście, że TAK … prosimy zapamiętać MUZYKA uczy, bawi, wychowuje, rozwija, uwrażliwia i daje poczucie bycia kimś wyjątkowym. Zachęcamy do zapoznania się z wpisem pt. Dlaczego warto uczyć się w szkole muzycznej

Naukę w naszej szkole można podjąć w następujących specjalnościach: fortepian, gitara, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, akordeon, fagot, flet, klarnet, obój, puzon, saksofon, trąbka, waltornia, perkusja oraz organy (tylko w PSM II st.). Jeżeli nie wiedzą jeszcze Państwo na jakim instrumencie chciałaby grać Wasza pociecha zapraszamy do zapoznania się z poniższą lekturą oraz zachęcamy do śledzenia naszego facebook, tam w najbliższym czasie pojawi się …… (a to już nasza mała niespodzianka).

Poznajemy instrumenty DĘTE – czytaj

Poznajemy instrumenty PERKUSYJNE – czytaj

Poznajemy instrumenty SMYCZKOWE i SZARPANE – czytaj

Poznajemy FORTEPIAN – czytaj

Poznajemy AKORDEON i ORGANY – czytaj

PS. Kochani uczniowie, rodzice i przyjaciele szkoły prosimy polecajcie naszą szkołę potencjalnym zainteresowanym, za co już dziś serdecznie dziękujemy.

Rekrutacja na stronkę-strona001